نمونه ماژول کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

صفحه نخست

ویژگی ها

افزونه ها

آموزش ها

صفحات

نمونه ماژول کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
خطای 404
1-800-555-1212
info@joomla.ir
این طراحی با یک صفحه 404 متناسب با این قالب آماده شده تا به کاربرانی که به یک آدرس سایت ناشناخته میرسند نمایش داده شود. در زیر تصویر آن صفحه و لینک آن جهت مشاهده آمده است. مشاهده آنلاین.

فریمورک ورتکس از مطالب برای نمایش صفحه 404 استفاده می کند، به جای اینکه مانند سایر طراحان از یک کد PHP که به سختی قابل تغییر است استفاده کند. این بدان معنی است که شما می توانید ظاهر و یا کلمات صفحه را به سادگی بدون نیاز به تغییر در فایل تغییر داده و همه منوهای سایت شما را نیز پوشش داده و چون از قالب اصلی سایت شما استفاده کرده و از فایل خارجی استفاده نمی کند، ظاهری زیباتر و استفاده ای ساده تر دارد. تمام آن به راحتی ویرایش یک مطلب در یک CMS است. می توانید آن را تغییر دهید و یا همانطوری که هست نگه دارید. بسته های نصبی ما با صفحه 404 سفارشی ساخته شده اند. اگر شما در حال راه اندازی یک سایت جدید بدون بسته نصبی هستید، دستورالعمل های زیر راهگشای شما برای ساخت صفحه 404 خواهد بود.دستورالعمل راه اندازی

 • این دستورالعمل ها برای کسانی است که بسته نصبی را نصب نکرده اند. اگر آن را نصب کرده اید، کافیست مطلب با عنوان "404 Error Page" را منتشر کنید. همه چیز آماده است!
 • اگر شما یک جوملای ساده بدون اطلاعات نمونه را نصب میکنید، به سادگی یک مطلب بسازید و حتماً عنوان آن را "Error Page" قرار دهید. نام این مطلب حتما باید همین باشد تا فریمورک ورتکس بتواند آن را تشخیص داده و به عنوان صفحه 404 در نظر بگیرد.
 • شما می توانید هر محتوایی را در این مطلب جدید قرار دهید و یا از کد زیر که برای دمو قرار داده شده است استفاده کنید
 • این مطلب را در هر مجموعه ای که خواستید قرار دهید و آن را منتشر کنید.
 • خب، همه چیز انجام شد! این سایت هر زمان که یک آدرس url ناشناخته تشخیص داده شد، به آن مطلب هدایت خواهد شد.


 • کدی که برای این دمو استفاده شده است:

  <div id="wrap_404">
  <h3 class="title_404">404</h3>
  <span class="line_1_404">Oops, sorry we can't find that page!</span>
  <br />
  <span class="line_2_404">Either something went wrong or the page doesn't exist anymore.</span>
  <br />
  <a href="" class="readon">Home Page</a>
  </div>
 • fr-FR
 • English (UK)

ما کجا هستیم؟لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خیابان بهار جنوبی - برج بهار

ورود

ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.